Go to home pageHome Go to favoritesFavorites Go to my accountMy Account Open MenuMenu
Advertisement

Using Double Numberlines for Ratios - One atta Time

Reset Score Skip Problem
Keypad >
Generate Results Printout
Correct 0 +1 Incorrect 0 +1 Score 0
Waiting on your teacher to grade.
COMPLETE!
Correct!
Incorrect
Assignment Complete
A store had a sale where you could get 6 bags of cashews for $2. If you wanted to buy 24 bags, how much would it cost?
cashews price
Check Answer ✔ Submit
×
Name
Advertisement