Common Core Sheets
Correct: 0 Incorrect: 0 Average: 0%
Instructions:
At the produce store you can buy 4 bags of bananas for $31.00. How much would it cost if you were to buy 7 bags?
$



↻ Reset Score

➔ Skip Problem

📁 Generate Results Printout

Advertisement:
Options

Only works on 'Create New Sheet' (»).
Include standard on Sheet
Do not include modified sheet
due date