Common Core Sheets
Advertisement:
Correct: 0 Incorrect: 0 Average: 0%
Instructions:
Each chocolate bar in a box cost $5. If a box had 11 bars total and Debby sold all but 5 bars, how much money would she have made?



↻ Reset Score

➔ Skip Problem

📁 Generate Results Printout

Advertisement:
Options

Only works on 'Create New Sheet' (»).
Include standard on Sheet
Do not include modified sheet
due date